بوشکان نیوز: جلسه انتخاب شهردار بوشکان با حضور همه اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان متشکل از چهار نفر به نام های آقای کوروش فولادی بعنوان رئیس شورا، آقای بهمن رضایی بعنوان نائب رئیس، خانم زهره دائمی فرد بعنوان سخنگو و آقای روح الله صمیمی بعنوان عضو علی البدل شورا تشکیل شد.

ابتدای این جلسه با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و سپس رئیس شورای بوشکان اظهار داشت: ضمن عرض پوزش از همشهریان گرامی و پرسنل زحمتکش شهرداری بابت وقفه بوجود آمده در انتخاب شهردار و همچنین سپاس ویژه از تلاش های بی شائبه شهردار سابق جناب آقای نوروز نوروزی، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون شما را از خداوند منان آرزومندم.

فولادی ادامه داد: آرزوی توفیق دارم برای دو نفر از اعضای اصلی شورا که بدلیل عدم احراز سکونت و استعفای شخصی از ادامه همکاری با شورا بازماندند. همچنین ضمن خوشامدگویی به عضو علی البدل شورا جناب آقای روح الله صمیمی، امیدوارم که با دعای خیر مردم عزیز و شریف شهر بوشکان بتوانیم در توسعه و اعتلای شهر بوشکان ایفای نقش کنیم و با خدمت صادقانه به مردم پاسخ اعتماد آنها را به نحو احسن بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون که خداوند توفیق خدمتگذاری به این مردم شریف را به ما حقیران عطا نموده از همه اعضای شورا می خواهم که تمام تلاش خود را در مسیر توسعه و پیشرفت این شهر بکار بگیرند.

وی افزود: در پایان از فرمانداری محترم و همچنین بخشداری محترم بوشکان بابت همکاری های ایشان و از صبر و بردباری مردم شریف شهر بوشکان و پرسنل زحمت کش شهرداری کمال تشکر و قدردانی را دارم.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای شورا به اختصار در خصوص لزوم همکاری و خدمت رسانی به مردم بوشکان جهت توسعه و آبادانی شهر بوشکان تاکید کردند و به بیان دیدگاههای خود در خصوص انتخاب شهردار و خصوصیات لازم جهت تصدی این پست پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر اعضا رای گیری بین سه گزینه تصدی پست شهرداری بوشکان اعم از داریوش رحیمیان، سید طاها موسوی و ناصر صیادی انجام گرفت که در نهایت داریوش رحیمیان با چهار رأی موافق بعنوان شهردار بوشکان انتخاب شد. سایر گزینه ها نیز هر کدام دو رأی کسب نمودند.

لازم به ذکر است که داریوش رحیمیان ۲۲ سال سابقه کار در شهرداری دارد و در واحدهای مختلف شهرداری کار کرده است. وی سابقه معاونت و سرپرستی شهرداری خارک و معاونت شهرداری چغادک و عالی شهر را نیز در کانامه دارد.

با توجه به سابقه طولانی مدت کار در واحدهای مختلف شهرداری، رحیمیان از تجربه بالایی درخصوص نحوه عملکرد و فعالیت های شهرداری برخوردار می باشد.

 

تصاویر زیر از رأی گیری اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان جهت انتخاب شهردار: