امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 38116
     
 • بوشکان نیوز: شهروندان بوشکانی در گفت و گو با بوشکان نیوز، وجود بی شمار سگ های ولگرد و بعضا حرکت گله ای آنان در معابر شهری را نگران کننده و تهدیدی بر سلامت جامعه دانسته و بر لزوم برنامه ریزی متولیان برای جمع آوری یا اتلاف این سگ ها تاکید کردند.

  به گزارش بوشکان نیوز؛ کوروش فولادی رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان در این خصوص اظهار داشت: یکی از مشکلات دیرینه شهر بوشکان، سگ‌های ولگردیست که آسایش و امنیت را از ساکنانش سلب کرده است و متاسفانه شمار سگ‌های ولگرد در این شهر رو به افزایش است.

  وی افزود: اگرچه سگ پاسبان خوبی برای حفاظت از خانه و حیوانات اهلی درمناطق روستایی و عشایری به شمار می رود اما وجود این حیوان در مناطق شهری نه تنها آرامش بخش نیست بلکه به سوهان روح بسیاری از شهروندان نیز تبدیل شده است.

  رئیس شورای شهر بیان کرد: این سگ‌های بلا صاحب موجب آزار و اذیت شهروندان می‌شوند و مردم برای عدم توجه به این موضوع و اتخاذ تدابیر صحیح برای رفع این مشکل معترض هستند.

  فولادی از تشکیل کارگروهی در این راستا خبر داد و تصریح کرد: ادارات عضو این کارگروه شامل محیط زیست، دامپزشکی، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی و شهرداری بوشکان هستند.

  وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود این کارگروه تصمیمات جدی در این راستا اتخاذ کنند.

  نظرات کاربران در "فولادی: پیگیر مشکل سگ های ولگرد شهر بوشکان هستیم"
  1. بوشکانی گفت:

   درود سلام برشورای جوان شهر بوشکان افتخار میکنیم برشما که در اولین اقدام شجاعان خودبه مبارزه سگهای ول گرد رفته اید ما رای دهندگان افتخار کرده وبه خود میبالیم که جوانترین شورای شهرستان دست به این اقدام شجاعانه زده اند


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان