امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 39038
     
 • بوشکان نیوز: کارگروه فرهنگی شهر بوشکان که دیگر به ورطه فراموشی سپرده شده بود پس از مدت ها اینبار با چهره های جدیدتر و مصمم تر از قبل تشکیل جلسه داد.

  جلسه کارگروه فرهنگی شهر بوشکان با حضور حاج آقا برزگر روحانی مستقر در شهر، کوروش فولادی رئیس شورا، میثم مهر فرمانده پایگاه بسیج امام علی النقی(ع)، خانم فرخی فرمانده پایگاه بسیج خواهران، ایوب نیکنام نماینده شهرداری، حیدر کیانی و نجف زنگنه و سیدمرتضی هاشم و یوسف بزرگی بعنوان فعالین فرهنگی در محل دفتر شورای اسلامی شهر بوشکان برگزار شد.

  این کارگروه اهداف خود را برنامه ریزی جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسمات فرهنگی و فراهم آوردن بستر لازم به منظور مشارکت گسترده مردم در حوزه فرهنگی اجتماعی مشخص کرد.

  در خلال این جلسه مباحث متعددی از قبیل لزوم مقابله با تهاجم فرهنگی، تأکید بر عمل به تصمیمات اتخاذ شده در این کارگروه، تأکید بر انجام مراسمات براساس موازین شرعی و اسلامی، نیاز به فعالیت های نوین فرهنگی و برنامه ریزی به روش های مختلف، لزوم برگزاری فعالیت های فرهنگی مضاف بر مراسمات مذهبی و تأکید به برگزاری جلسات بصورت ماهانه مضاف بر جلسات فوق العاده و … مطرح شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

  همچنین در این جلسه بر اساس توافق همه اعضا، رئیس شورای اسلامی بعنوان رئیس این کارگروه و فرمانده پایگاه بسیج بعنوان دبیر کارگروه و روحانی مسنقر نیز بعنوان مسئول هماهنگی و یادآوری مراسمات پیش روی جهت انجام فعالیت های بهتر فرهنگی مشخص شدند.

  عکس و گزارش: ایوب نیکنام

  نظرات کاربران در "کارگروه فرهنگی شهر بوشکان پس از مدت ها تشکیل جلسه داد +تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان