امروز: سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 39130
     
 • نوشاد نوشادی رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر:

  حماسه نهم دی‌ماه میثاق هیئت‌های مذهبی با ولایت است

  نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم ایران اسلامی همواره در صحنه‌های مختلف حضوری گسترده و تاثیرگذار داشته‌اند و در نهم دی‌ماه نیز نمونه‌ای از این حضور تاثیرگذار را شاهد بودیم.

  وی با بیان اینکه حماسه نهم دی‌ماه میثاق هیئت‌های مذهبی با ولایت است، اضافه کرد: هیئت‌های مذهبی استان بوشهر با تمام توان خود در مجالس گرامیداشت روز نهم دیماه شرکت کنند.

  رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از هر راهی برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب استفاده می‌کنند و در سال ۸۸ در حال برنامه‌ریزی و تلاش برای براندازی نظام اسلامی بودند.

  وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی گوش به فرمان رهبری و حامی نظام و انقلاب اسلامی هستند و در این راستا با ندای رهبری در همه نقاط کشور به خیابان آمدند و فتنه را به کلی خاموش کردند.

  نوشادی ادامه داد: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای به ساحت مقدس اردوگاه امام حسین(ع) و مردم عزادار در روز عاشورا جسارت کردند و در نتیجه مردم ایران در نقاط مختلف آرام ننشستند و حماسه نهم دی ماه ۸۸ را در حمایت از ولایت و رهبری و دفاع از مقدسات درتاریخ ماندگار کردند.

  وی افزود: نهم دی‌ماه روز بزرگ بصیرت و میثاق امت با ولایت است که در این روز ملت قهرمان ایران گوش به فرمان مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان اسلام و نظام را با هوشیاری خنثی کردند.

  نظرات کاربران در "حماسه نهم دی‌ماه میثاق هیئت‌های مذهبی با ولایت است"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان