امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 39888
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، نصرالله شفیعی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نقد یکی از مواردی است که در صورت بیان آن کارها بهتر انجام خواهد شد اما وقتی بیان نقد و اعتراض همراه با تخریب معابر و مکان‌های عمومی باشد دیگر نیت بهبود مشکلات موجود نیست.

  وی افزود: دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران برای ضربه‌زدن به نظام اسلامی از هر موقعیتی استفاده کردند اما تا کنون نتوانستند موفق شوند.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: علیرغم آگاهی از وجود مشکل اما مردم ما هرگاه احساس حضور و نفوذ بیگانگان در کشور شدند خود را از صف آنها جدا کردند.

  وی با اشاره به حوادث اخیر و سوء استفاده بیگانگان از  اعتراض مردم در خصوص مشکلات اقتصادی موجود، گفت: در این حرکت نیز مردم کشور ما خود را از خرابکاران جدا کردند و توهین‌های صورت گرفته به پرچم کشور و بزرگان نظام را محکوم کردند.

  شفیعی عنوان کرد: در این راستا راهپیمایی بزرگ مردمی میثاق با ولایت در مقابل اغتشاش‌گران و برهم‌زنندگان امنیت ملی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات تدوین شده است و در ۱۳ دی ساعت ۱۰ صبح در شهر بوشهر از میدان قدس برگزار خواهد شد.

  نظرات کاربران در "راهپیمایی مردمی میثاق با ولایت در بوشهر برگزار می‌شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان