امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 39933
     
 • بوشکان نیوز: جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان با حضور اعضای شورا و نماینده اداره آب و فاضلاب در شهر بوشکان در محل دفتر شورای اسلامی برگزار شد.

  کوروش فولادی رییس شورای اسلامی شهر بوشکان ضمن خوشامدگویی به حاضرین در این جلسه، در خصوص اتفاقات اخیر که در کشور روی داده است، اظهار داشت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران، دشمنان از هر موقعیتی برای ضربه‌زدن به نظام اسلامی استفاده کرده اند اما هیچوقت نتوانسته اند که موفق شوند.

  وی ادامه داد: در این راستا راهپیمایی بزرگ مردمی میثاق با ولایت در مقابل اغتشاش‌گران و برهم‌زنندگان امنیت ملی در ۱۳ دی ساعت ۱۰ صبح در شهر بوشکان از پایگاه مقاومت بسیج امام علی النقی(ع) تا مسجد رسول اکرم(ص) برگزار خواهد شد.

  در ادامه این جلسه مشکلات آب شرب شهر بوشکان با نصیر نوشادی نماینده آب و فاضلاب شهر بوشکان مطرح گردید که نوشادی پس از ارائه گزارشاتی درخصوص کارهای انجام شده در رابطه با آب شرب شهر بوشکان به بیان کمبودها و مشکلات موجود پرداخت. شورای شهر نیز پس از قول همکاری جهت رفع مشکلات موجود، از نوشادی درخواست نمود که با توجه به اینکه وی تنها نماینده اداره آب شهر بوشکان است همیشه پاسخگوی مشکلات آب شرب مردم باشد.

  سپس امورات جاری شهر بوشکان در دستور کار شورای اسلامی قرار گرفت که پس از بحث و تبادل نظر اعضای شورا، تصمیماتی درخصوص هماهنگی جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن راهپیمایی و همکاری با ستاد برگزاری بیمارستان صحرایی بخش بوشکان در شهر کلمه و همچنین هماهنگی جهت اضافه شدن نیروی کمکی برای کمک به نماینده اداره آب و هماهنگی جهت ایجاد مکان مشخص برای استقرار نمایندگی اداره آب و فاضلاب اتخاذ گردید.

  عکس و گزارش از ایوب نیکنام

  نظرات کاربران در "جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان با محوریت راهپیمایی ۱۳ دیماه"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان