امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40528
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، عبداله نجفی اظهار داشت: اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان بوشهر همزمان با بزرگداشت روز بسیج رسانه، دوشنبه ۲۵ دیماه ساعت ۱۹ در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر افزود: اختتامیه این جشنواره با حضور اصحاب رسانه استان  بوشهر و جمعی از مسئولین اجرا خواهد شد و طی آن از برگزیدگان جشنواره و آثار شایسته تقدیر، تجلیل به عمل خواهد آمد.  

  وی با بیان اینکه ۸۰ فعال رسانه ای به سومین جشنواره رسانه ای ابوذر آثار ارسال کرده‌اند، گفت: از بین آثار ارسالی فعالان رسانه ای ۲۷۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره راه یافته است که نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری از سوی اصحاب رسانه مواجه بوده‌ایم.

  نجفی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط، انگیزه مضاعف، رقابت بیشتر در بین اصحاب رسانه و ارتقای سطح کیفی تولیدات رسانه ای خواند و افزود: این جشنواره در هفت محور شامل عمل انقلابی، آزاد اندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب های اجتماعی و بوشهر و دو قرن مقاومت در قالب عکس، خبر، مصاحبه، یادداشت و گزارش برگزار شده است.

  گفتنی است اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر با همکاری سازمان بسیج رسانه استان بوشهر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بوشهر برگزار می شود.

  نظرات کاربران در "اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر برگزار می‌شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان