امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40541
     
 • بوشکان نیوز: داریوش رحیمیان شهردار جدید بوشکان طی پیامی از حضور گرم مردم جهت استقبال از وی تشکر و قدردانی نمود. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

  خداوند بی همتا را سپاسگزارم و شاکر درگاه بی مثل و مثال حضرت احدیتش هستم که فرصتی میسر شد و امکانی فراهم آمد تا بتوانم در خدمت شهروندان نیکو مرام شهر بوشکان، در کسوت و خلعت شهردار، تمام همت و عزم خویش را برای عمران، آبادانی و خدمت به دیار ولایتمدارم به کار ببندم و هم و غم خویش را مصروف عزت و سربلندی آن نمایم.
  پس از استعانت از درگاه حضرت ذالجلال و الاکرام و توکل بر ذات اقدس الهی اش، از همت بی همتای همشهریان استمداد می جویم تا دست در دست هم دهیم به مهر و این قطعه از خاک ایران همیشه سرافراز را آبادتر سازیم.
  حمایت بی دریغ و استقبال گرم خانواده های معظم شهدا، سادات جلیل القدر و روحانیت مکرم، معتمدین شهر نیروی محترم انتظامی، بسیجیان، جانبازان، رزمندگان، فرهنگیان گران سنگ، کسبه و در یک کلام مردمان فهیم شهر، پشتوانه ای عظیم و دلگرمی بزرگ برای اینجانب است که جا دارد از ژرفای وجود مراتب تشکر و قدردانی از این همه الطاف بی دریغ را محضر تمام بزرگان، همدلان و همراهان گرانبار عرض نمایم.
  هر چند کلام از بیان شکر و زبان از عرض سپاس در برابر این همه لطف بی بدیل عاجز و قاصر و ناتوان است انشاالله خدمتگزاری لایق باشم.

  نظرات کاربران در "پیام تشکر شهردار جدید بوشکان از مردم این شهر"
  1. کریمی گفت:

   سلام وعرض ادب خدمت شهردار وشورای خستگی ناپذیر:
   به شهربوشکان خوش آمدی .امیدداریم که همچون گذشته پرتلاش باشید وباتوجه به سابقه خوب شما انتظار داریمئ که زیبایی خاصی را به شهر ببخشید واز سایر شهرها عقب نیافتیم. ما براتون دعا میکنیم ومثل کوه حامیتانهستیم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان