امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40548
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در نشست کارآفرینان، فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران شهرستان کنگان اظهار داشت: در راستای توسعه تولید و اشتغال در استان بوشهر تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته است.

  وی با تاکید بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رفع موانع تولید و رونق اشتغال در سطح استان، تصریح کرد: تنها با همکاری همه مسئولان و بخش خصوصی می‌توان به رونق تولید و اشتغال امید داشت.

  استان بوشهر خواستار همکاری نظام اداری برای انجام اقدامات مناسب به منظور رفع مشکلات بخش خصوصی و توسعه سرمایه‌گذاری شد و افزود: همه مسئولان باید برای باز کردن گره از زندگی مردم تلاش کنند.

  وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان کنگان در زمینه‌های مختلف خاطرنشان کرد: زندگی مردم این شهرستان با موضوعاتی چون صنعت، تولید، تجارت، کشاورزی و معدن گره خورده است.

  وی شهرک صنعتی کنگان را ظرفیت مطلوبی برای توسعه سرمایه‌گذاری دانست و اضافه کرد: باید زیرساخت‌های مورد نیاز در این شهرک ایجاد شود تا شاهد توسعه فعالیت‌های صنایع باشیم.

  وی حمایت از طرح‌های کارآفرینی را از مهم‌ترین راهکارهای اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری دانست و بیان کرد: اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی نقش مهمی در توسعه شهرستان‌های مختلف استان دارد.

  نظرات کاربران در "نظام اداری استان بوشهر برای رفع مشکلات بخش خصوصی تلاش کند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان