امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40647
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالله نادری صبح جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی از اعتماد و حمایت استاندار بوشهر تقدیر کرد و اظهار داشت: امیدواریم با کار و برنامه‌ریزی و استفاده از خرد جمعی در همه مسائل شهرستان بتوانیم پاسخ اعتماد را دهیم.

  وی افزود: دشتی شهرستان مهم و دارای پیشینه تاریخی ارزنده است و از شخصیت‌ها و علما برجسته‌ای در کشور برخوردار است.

  نادری با بیان اینکه این شهرستان به عنوان نگین فرهنگی استان به خوبی درخشیده است، یادآور شد: از همه ظرفیت های شهرستان در توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده خواهم کرد.

  وی ادامه داد: اهل تعامل با همه افراد و گروه‌های سیاسی هستم اما مجری سیاست‌های دولت و برنامه دولت و شخص رئیس جمهور هستم.

  فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه در بحث توسعه باید به نیروی انسانی توجه جدی صورت گیرد، ادامه داد: این شهرستان از ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های کشاورزی، دریا، گردشگری، صنعت، معدن و خدمات و غیره برخوردار است که ضرورت دارد توجه جدی به آنها صورت گیرد.

  وی با بیان اینکه باید بر اساس برنامه حرکت کنیم، گفت: جغرافیا و طبیعت شهرستان به عنوان یک ظرفیت مهم برای توسعه شهرستان نیازمند توجه جدی است.

  نادری تصریح کرد: در شهرستان تنها به دنبال رشد نیستیم بلکه دنبال توسعه همه جانبه هستیم و تلاش داریم وضعیت شهرستان در بحث اشتغال بهبود یابد و در این راه نیاز به کمک همه مردم ، رسانه ها، جوانان و فعالین سیاسی اجتماعی هستیم.

  وی همچنین از تلاش و زحمات غلامرضا مهرجو تقدیر وتشکر کرد.

  نظرات کاربران در "همه ظرفیت‌های دشتی در توسعه این شهرستان استفاده می‌شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان