امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40666
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: مرزداران ایران اسلامی همواره برای دفاع از این نظام و انقلاب آماده هستند و در عرصه‌های مختلف شاهد موفقیت آنان هستیم.

  وی با اشاره به سالروز دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس توسط دریادلان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: رزمندگان این مرز و بوم استکبار جهانی را در دریا به ذلت و خواری کشاندند.

  امام جمعه موقت بوشهر بر لزوم توجه به سبک زندگی اسلامی و جلوگیری از ترویج ناهنجاری‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: کنسرت‌هایی که تبلیغ می‌شود مروج مدلهای غربی است و آسیب‌هایی ایجاد می‌کند.

  وی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در ۱۳ دی‌ماه حضور فعالی برای خنثی شدن فتنه جدید دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی داشتند اضافه کرد: مردم استان بوشهر نیز با حضور حماسی، بصیرت و اقتدار خود را نشان دادند که از آنان سپاسگذاری و قدردانی می‌شود.

  دشتی حضور مردم در این برنامه‌ها را در سطح دنیا بی نظیر دانست و ادامه داد: مردم با این شورانگیزی و به صورت خودجوش حرکتی عظیم داشتند و نشان دادند که فطرت دینی و انقلابی آنها زنده است.

  وی با بیان اینکه این توطئه‌ها در خارج از کشور وابسته به استکبار جهانی و دیگر دشمنان است گفت: دشمنان از اختلافات در جامعه و فرصت‌های گوناگون برای موج سواری سوء استفاده می‌کند.

  خطیب نماز جمعه بوشهر به مشکلات اقتصادی مردم استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی مناسب برای تحقق مطالبات و رفع مشکلات مردم تلاش شود.

  وی با تاکید بر اینکه رضایت‌مندی مردم شرط بقا حکومت اسلامی  ایران است، افزود: تنها توجه به رشد اقتصادی، مشکلی در وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف نمی‌کند

  دشتی خواستار تلاش برای رفع مشکلات مردم در کوتاه‌مدت شد و اظهار داشت: ادامه این مشکلات نارضایتی‌ها را افزایش می‌دهد که باید مطالبات به حق مردم محقق شود.

  نظرات کاربران در "رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اولویت مسئولان باشد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان