امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40739
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، علی یزدان‌شناس ظهر شنبه در نشست شورای اداری بخش بردخون با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی  انقلابی مردمی است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با خواست و تلاش مردم به واقعیت پیوست که جشن خاطره انگیز و پیروزی انقلاب اسلامی باید پرشکوه‌تر از گذشته گرامی داشته شود.

  وی افزود: هرساله مردم در برگزاری مراسم دهه فجر مشارکت دارند اما وظیفه داریم به بزرگی و ابهت این ایام مبارک را در خاطره‌ها زنده کنیم و جشن ها مردمی‌تر از قبل اجرا شود و کمتر رنگ و بوی دولتی بگیرد.

  یزدان‌شناس با تأکید بر انعکاس فعالیت‌ها، اضافه کرد: مردم باید از عملکرد دولت آگاه شوند و این وظیفه مسئولان و دست اندرکاران است که دستاوردهای نظام را به اطلاع مردم برسانند.

  سرپرست بخشداری بردخون ادامه داد: جشن پیروزی انقلاب متعلق به گروه و جناح خاصی نیست و همه اقشار، گروه ها، محافل فرهنگی و هیات های مذهبی باید برای اجرا و برگزاری برنامه ها و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کنند.

  در ادامه مسئولان اجرایی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و صادق نظری به عنوان مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی بخش بردخون معرفی شد تا پس از تشکیل ستاد، کمیته های اصناف، روستایی، فرهنگی هنری و ورزشی، امنیتی، بانوان، اطلاع رسانی و پشتیبانی در بخش تشکیل شود.

  نظرات کاربران در "برنامه‌های دهه فجر در بردخون به صورت مردمی اجرا شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان