امروز: پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40803
     
 • شهروند: اشکان دژاگه کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران بعد از جدایی از تیم وولفسبورگ در نقل و انتقالات تابستانی هنوز به هیچ باشگاهی نپیوسته و اخبار زیادی درباره مقصد بعدی او شنیده  می‌شود.

  سرگردانی یک کاپیتان

  اشکان دژاگه اگرچه مدت زیادی است با هیچ تیم باشگاهی قرارداد نبسته اما پای ثابت اردوهای تیم‌ملی فوتبال ایران است. با این‌حال نگرانی‌های زیادی درباره آینده او وجود دارد و حتی احتمال می‌رود در صورتی که همچنان بدون تیم بماند از لیست تیم‌ملی برای حضور در جام‌جهانی خط بخورد. اشکان که سابقه بازی در تیم‌هایی مثل هرتابرلین، فولام و وولفسبورگ را دارد بعد از حضور در فوتبال قطر دیگر نتوانست مسیر حرفه‌ای فوتبال خود را به خوبی پیش ببرد و درحال حاضر پیشنهاداتی که به دست مدیر برنامه‌هایش می‌رسد چیزی نیست که او را راضی کند به همین دلیل فعلاً سرگردانی‌های اشکان ادامه دارد.

  دژاگه: فعلا به قطر برنمی‌گردم

  در فاصله ۵ ماه تا جام‌جهانی ٢٠١٨ روسیه زمزمه‌هایی درباره بازگشت دژاگه به فوتبال قطر شنیده می‌شود. روزنامه الوطن قطر دیروز در گزارشی با اشاره به سفر دژاگه به این کشور گزارشی را با تیتر «امکان بازگشت دژاگه به لیگ ستارگان» منتشر کرده است. کاپیتان تیم‌ملی ایران روز گذشته در اینستاگرام خود عکس‌هایی از بازی السیلیه و العربی منتشر کرده تا شایعات درباره حضور دوباره‌اش در قطر قوت بگیرند. البته دژاگه فعلاً چیزی را تأیید نمی‌کند و در صحبتی که با روزنامه القطر داشته گفته است: «من در تعطیلات به سر می‌برم و برای مسائل شخصی در قطر حضور دارم. حضورم در این‌جا دلیل نمی‌شود که بخواهم با تیمی مذاکره کنم یا قراردادی به امضا برسانم. من پیشنهادی از تیم‌های قطری ندارم، اما پیشنهادهایی از اروپا به خودم و مدیربرنامه‌هایم رسیده است. با این حال دوست دارم روزی دوباره به لیگ قطر برگردم، اما درحال حاضر چنین قصدی ندارم.» با توجه به این‌که زمان زیادی تا جام‌جهانی ٢٠١٨ باقی نمانده قطعاً دژاگه برای حضور مقتدرانه در این تورنمنت نیاز به تمرین با یک تیم باشگاهی سطح بالا دارد، به نظر می‌رسد او هرچه سریع‌تر باید تیم جدیدش را انتخاب کند تا همچنان یکی از نفرات مورد اعتماد کارلوس کی‌روش باشد. از سوی دیگر زمان زیادی تا پایان نقل وانتقالات زمستانی باقی نمانده و باید دید در روزهای آینده دژاگه با چه تیمی قرارداد امضا می‌کند.»

  نظرات کاربران در "دژاگه و رویای حضور در اروپا"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان