امروز: جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 40839
     
 • بوشکان نیوز: شورای اسلامی و شهرداری بوشکان طی پیامی انتصاب حمید هاشم پور به سمت ریاست مرکز جهاد کشاورزی فاریاب را تبریک گفتند.


  جناب آقای مهندس حمید هاشم پور
  سلام علیکم

  با کمال مسرت  انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان که بحق از سرمایه های ارزشمند شهر بوشکان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه بخش بوشکان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک اهالی خواهد بود.  موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم.

  کوروش فولادی

  رییس شورای اسلامی شهر بوشکان


  جناب آقای مهندس حمید هاشم پور
  سلام علیکم
  با احترام، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ریاست مرکز جهاد کشاورزی فاریاب تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونتان را آرزومندیم. مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود. از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی و توفیق، سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم .

  داریوش رحیمیان

  شهردار بوشکان


  نظرات کاربران در "پیام تبریک شورا و شهرداری بوشکان به هاشم پور رییس جدید جهاد کشاورزی فاریاب"
  1. فرهادی گفت:

   ضمن تشکر فراوان از سایت محترم بوشکان نیوز ، بنده هم به جناب مهندس هاشم پور تبریک و آرزوی موفقیت برای ایشان از خداوند بزرک خواهانم .اکبر فرهادی دهیار سابق فاریاب


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان