بوشکان نیوز: صبح امروز بخشدار بوشکان با حضور در شهرداری بوشکان با شهردار جدید و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان دیدار و گفتگو کرد.

تنگستانی بخشدار بوشکان اظهار داشت: از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوشکان تشکر می کنم بابت تحمل صبر و بردباری که در شرایط سختی بوجود آمده بود و همچنین انتخاب آقای رحیمیان بعنوان شهردار جدید بوشکان را تبریک عرض می کنم و امیدوارم که تجارب بالای ایشان در شهرداری ها باعث توسعه و پیشرفت شهر بوشکان شود.

فولادی رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان نیز بیان داشت: من هم از اعضای محترم شورا بابت پرهیز از حواشی ها تشکر می کنم و از آقای رحیمیان درخواست می کنیم که با تعامل خوبی که با مردم برقرار می کند بتواند در پیشرفت شهر بوشکان نقشی مهم و اساسی داشته باشد.

وی ادامه داد: از بخشدار محترم نیز درخواست داریم که نگاه ویژه ای به شهر بوشکان داشته باشد که بتوانیم در یک فضای خوب با هم همکاری کنیم.

رحیمیان شهردار بوشکان اظهار کرد: از حسن نیت و انتخاب شورای اسلامی شهر بوشکان تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانیم با همکاری یکدیگر در محیطی آرام و بدور از حواشی، گام بلندی در جهت توسعه و پیشرفت شهر بوشکان برداریم.