امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 41019
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حسین درتاج پیش از ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۳۰۰ مقاله با موضوع ریاضی به دبیرخانه کنفراس رسیده که از این تعداد ۹۴ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت و ۶۸ مقاله به صورت پوستر و ۲۶ مقاله هم به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد.

  وی بیان کرد: در طول برگزاری پانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی ایران در بوشهر، سخنرانی علمی و ارائه مقالات در دستور کار قرار دارد به طوری که هفت سخنرانی عمومی برنامه ریزی شده است.

  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: از بین مقالات مورد پذیرش قرار گرفته ۲۶ مقالبه به صورت سخنرانی ۲۰ دقیقه ای و ۶۸ مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

  درتاج با اشاره به برگزاری ۹ کارگاه آموزش در طول برگزاری کنفرانس ملی آموزش ریاضی ایران گفت: برگزاری آموزش ضمن خدمت برای آموزگاران و دبیران ریاضی، برگزاری نمایشگاه با موضوع ریاضی، بازدید از دبیرستان تاریخی سعارت، موزه شهید رئیسعلی دلواری و گشت دریایی از دیگر برنامه های جنبی این کنفرانس است.

  وی افزود: بیش از ۵۰۰ آموزگار ریاضی از سراسر کشور به این کنفرانس دعوت شده‌اند ضمن اینکه ۹ مهمان خارجی هم در کنفرانس مذکور حضور خواهند داشت.

  پانزدهمین کنفرانس ملی آموزش ریاضی ایران با حضور آموزگاران منتخب از سراسر کشور از سوم تا ششم بهمن ماه در شهر بوشهر برگزار می‌شود.

  نظرات کاربران در "۹۴ مقاله در پانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی ایران پذیرفته شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان