امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ | کد خبر : 41247
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه های این هفته نمازجمعه بندر دیر با تبریک  میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت: تمام فضائل این بانوی مکرمه الگویی ماندگار نه تنهای برای زنان و پرستاران بلکه برای همه انسان ها است.

  وی  جنگ نرم را اولویت اول دشمنان برای مقابله با جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد:  ناامید کردن ملت نسبت به نظام، نابود کردن اعتقادات و باور مردم به‌ویژه نسل جوان و مانع تراشی برای حل مشکلات معیشتی کشور با ابزار شایعه پراکنی و دروغ  از دسیسه های دشمنان است.

  امام جمعه موقت بندر دیر افزود: برای مقابله با نقشه‌های دشمن باید وحدت خود را حول محور ولایت حفظ کنیم و هوشیار باشیم.

  وی گفت: تریبون‌های نماز جمعه و این جایگاه ارزشمند امروز به یک شبکه عظیم و فراگیر تبدیل شده که آثار و برکات فراوانی دارد.

  بحرانی اضافه کرد: یکی از معجزات نظام اسلامی نمازجمعه است که هر هفته مردم را با مسائل مختلف آشنا می‌کند.

  وی تأکید کرد: امیدواریم با محتواهای عمیق‌تر و ارتقای سطح کیفی ستادهای نماز جمعه شاهد شکوفایی بیشتر این نهاد مقدس باشیم.

  خطیب جمعه دیر با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با میمهانان سیزدهمین اجلاس بین‌المجالس کشورهای اسلامی عنوان کرد: همانطور که در جنگ سخت دشمنان امت اسلامی شکست خوردند در مسئله جنگ نرم نیز می‌توانیم آنها را زمین‌گیر کنیم.

  بحرانی با تسلیت حادثه نفتکش سانچی گفت: خواسته بحق  مردم و خانواده جانباختگان این است که هرچه سریعتر ابعاد این حادثه روشن شود تا بیگانگان سوء استفاده ابزاری نکنند.

  وی درباره سالگرد دوسالگی برجام بیان کرد: عهد شکنی آمریکایی ها چیز بعیدی نیست اما اینکه مرتب از خروج از برجام صحبت می کنند برای گرفتن امتیاز از جمهوری اسلامی است وگرنه نفع آنها از برجام بیشتر از ماست.

  امام جمعه موقت بندر دیر در رابطه با روز غزه یاد آور شد: همان وظیفه ای که فلسطینیان برای دفاع از سرزمین خود دارند سایر مسلمانان نیز با اتحاد خود باید دنبال کنند.

  نظرات کاربران در "ابعاد مختلف حادثه نفتکش سانچی روشن شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان