بوشکان نیوز: مراسم تکریم و معارفه شهردار قدیم و جدید شهر بوشکان برگزار شد.

طی مراسمی با حضور مسئولان و با وجود غیبت نوروز نوروزی شهردار سابق بوشکان از زحمات وی تشکر و قدردانی شد و داریوش رحیمیان بعنوان شهردار جدید این شهر معرفی گردید.

مراسم تکریم و معارفه شهردار بوشکان ظهر امروز با حضور دکتر ستوده مدیرکل شهری و شوراهای استانداری و هیئت همراه، بخشدار مرکزی بوشهر، بخشدار بوشکان و هیئت همراه، روحانی مستقر در شهر بوشکان، اعضای شورای شهر بوشکان، معاون مدیرکل شهری و شوراهای استانداری، مسئولین ادارات بخش بوشکان و ارم، شهردار و شورای اسلامی چغادک، شهردار و شورای اسلامی عالیشهر، شهردار و شورای اسلامی کلمه، رئیس شورای اسلامی بخش بوشکان، فرمانده کلانتری بخش بوشکان(شهر کلمه)، فرمانده پاسگاه انتظامی شهر بوشکان، فرمانده حوزه هجرت فاریاب، فرمانده بسیج معراج کلمه، فرمانده بسیج دانش آموزی، جانشین فرمانده پایگاه بسیج امام علی النقی(ع) بوشکان، فرمانده پایگاه بسیج خیبر فاریاب، معاون حمل و نقل شهرداری بوشهر، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بوشکان و جمعی از بزرگان و معتمدین بخش بوشکان و ارم و شهروندان بوشکان در حسینیه ابوالفضل(ع) شهر بوشکان برگزار و ضمن تقدیر از زحمات نوروز نوروزی شهردار سابق بوشکان؛ داریوش رحیمیان به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی گردید.

در این مراسم کوروش فولادی رییس شورای شهر بوشکان در دوره پنجم در سخنانی ضمن خیرمقدم به مسئولین و مردم حاضر این مراسم گفت: از جناب آقای نوروز نوروزی شهردار سابق شهر بوشکان برای زحمات و تلاش هایی که در جهت پیشرفت شهر داشته اند بسیار تشکر و قدردانی می کنم و به جناب آقای داریوش رحیمیان شهردار جدید بوشکان تبریک عرض می کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت در این مسئولیت خطیر را دارم.

وی ادامه داد: از شهردار جدید می خواهم که از همفکری با بزرگان و صاحب نظران شهر و تحصیلکردگان در جهت توسعه و پیشرفت شهر بوشکان استفاده نماید و از مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری نیز درخواست دارم که نگاه ویژ های به شهر بوشکان داشته باشند.

فولادی در ادامه درخصوص تخصیص اعتبار به پارک بزرگ شهر بوشکان، بلوار ورودی، زمین چمن برای ورزشکاران و نگاه ویژه برای مبلمان شهری نیز درخواست های را بیان نمود.

بخشدار بوشکان اظهار داشت: از صبر و بردباری شورای محترم اسلامی شهر بوشکان تشکر می کنم و اگر چه تجربه تلخی بود اما ثمره آن شیرین بود.

تنگستانی افزود: از زحمات و تلاش های شهردار سابق تشکر می کنم و برای شهردار جدید بوشکان نیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

دکتر ستوده مدیرکل شهری و شوراهای استانداری بیان داشت: از مردم عزیز و شریف شهر بوشکان می خواهم که با همکاری و با تعامل با شهردار در توسعه شهر نقش آفرینی کنند.

وی ضمن تشکر از شورای اسلامی و مردم شهر بوشکان ادامه داد: از شهردار و شورای اسلامی نیز می خواهم که با پاکدستی در شهرداری بتوانند مشکلات شهروندان را برطرف نمایند.

شهردار بوشکان نیز ضمن خیرمقدم به مسئولین و شهروندان اظهار داشت: جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوشکان، که به این حقیر اعتماد کردند و مسئولیت اداره شهر را به اینجانب محول نمودند صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم. همچنین جا دارد ضمن عرض ادب و خیر مقدم خدمت اعضای محترم شورای اسلامی سابق و جناب آقای دکتر نوروز نوروزی شهردار سابق که تلاش فراوان در جهت توسعه و آبادانی این شهر نمودند قدردانی نمایم و آرزوی توفیق و سعادت برای این عزیزان را در سنگر دیگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

داریوش رحیمیان افزود: سعی خواهم نمود تجربیات و آموزه های ۲۲ ساله خود را که از شهرداران موفق و لایق که در کسوت شاگردی و معاونت با آنان کسب نمودم را جهت توسعه و آبادانی این شهر بکار گیرم.

شهردار بوشکان در ادامه ابراز امیدواری نمود که بتواند سربلند و رو سپید از عهده این مسئولیت خطیر بر آید و ثابت کند که شایستگی سپردن این وظیفه مهم را داشته است.

طی این مراسم حکم شهردار جدید بوشکان برای حاضرین خوانده شد و سپس به وی اهدا گردید. همچنین هدایایی نیز از طرف شهرداری چغادک و شهرداری عالیشهر به وی اهدا شد.