امروز: شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 43202
     
 • بوشکان نیوز : مردم شهر بوشکان بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شور و نشاط انقلابی خود را با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و اینبار پرشورتر از همیشه به نمایش گذاشتند.

  راهپیمایان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیست» بار دیگر با آرمان‌‌های بلند امام خمینی (ره) تجدید بیعت کرده و با حمل دست‌نوشته‌هایی با مضامین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بار دیگر اتحاد و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان دادند.

  امروز صحنه‌هایی زیبا از وحدت و همبستگی در خیابان‌های شهر بوشکان به نمایش درآمده بود، کودکان به همراه پدر و مادران با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ ایران به خیابان آمده بودند تا در جشن انقلابشان شرکت کنند و عظمت و اقتدار امت و ملت را به رخ جهانیان بکشانند.

  امروز گوشه و گوشه خیابان‌های شهر بوشکان مردم خالق صحنه‌های بی‌بدیلی از حب و عشق به‌نظام و انقلاب اسلامی بودند، کودکان و دانش آموزان در کنار پدران و مادران خود و پیران و حماسه‌سازان دیروز پیروزی انقلاب در سال ۵۷، همه و همه آمده بودند تا بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، شهدا و منویات ولی‌فقیه خود امام خامنه‌ای، تجدیدعهد کنند.

  راهپیمایی شهر بوشکان از ساعت ۹ از مسجد رسول اکرم(ص) با حضور حماسی و باشکوه مردم این شهر آغاز شد و بعد از طی مسیرهای خیابان امام خمینی و میدان اصلی به بلوار ورودی و پایگاه مقاومت امام علی النقی(ع) این شهر ختم شد که در این راهپیمایی مردم و مسئولان بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب و مقام معظم رهبری بار دیگر تجدید میثاق کردند.

  در پایگاه مقاومت شهر بوشکان مراسمی با سخنرانی رئیس شورای اسلامی و شهردار و روحانی مستقر در شهر بوشکان برگزار شد و در پایان مراسم قطعنامه ای در ۷ بند قرائت شد و مردم تکبیر گفتند.

  عکس و گزارش از ایوب نیکنام

  نظرات کاربران در "حماسه حضور مردم شهر بوشکان در راهپیمایی ۲۲ بهمن به روایت تصویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان