امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 43280
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سید محمد حسن باستی ظهر دوشنبه در آغاز عملیات ساخت پروژه‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات و تامین نیازهای مناطق محروم همواره به عنوان دغدغه اساسی مد نظر بوده و تلاش ویژه‌ای در این راستا خواهیم داشت.

  وی با اشاره به اجرای ۵۴ پروژه محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در روستاهای سه دهستان بوالخیر تنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان اجرا می‌شود.

  معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: ۶۰ میلیارد ریال از اعتبارات مورد نیاز این طرح‌ها توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران و ۶۰ میلیارد ریال دیگر از سوی استانداری بوشهر تامین می‌شود.

  وی با اشاره به نقش بسیار مهم سپاه پاسداران در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی ادامه داد: این پروژه‌ها طی یک سال تکمیل می‌شوند که پیش‌بینی می‌شود تا دهه فجر سال آینده تکمیل و افتتاح شوند.

  باستی با اشاره به اینکه این طرح‌ها در حوزه‌های بندری، دریایی، تکمیل اسکله پهلوگیر، راهسازی، بهداشت و درمان و عمران روستایی است، افزود: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها تصویب شده است.

  نظرات کاربران در "اجرای طرح‌های محرومیت زدایی روستایی استان بوشهر آغاز شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان