امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 43588
     
 • ورزش سه: اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، اعلام کرد که بازرسان این سازمان که روی یک پرونده تبانی تحقیق می کردند، تهدید به مرگ شدند.

   این تحقیق روی پرونده ای بود که یک باشگاه آلبانیایی به نام اسکندربیو کورجه درگیر آن است. این باشگاه به دلیل وجود شواهد تبانی، از رقابت های اروپایی فصل قبل کنار گذاشته شد.

   

  اکنون سیستم تقلب یاب در شرط بندی که توسط یوفا طراحی شده، یک الگوی بزرگتری در مورد تبانی در دیدارهای اسکندربیو پیدا کرده که می تواند به محرومیت بیشتر این باشگاه منجر شود.

   

  اکنون یوفا در بیانیه اعلام کرد بازرسانی که روی این پرونده کار می کردند، پیام های دریافت کردند که در آنها تهدید به مرگ شده اند.

   

  در بیانیه یوفا آمده است:” امروز بازرسان کمیته انضباطی یوفا که روی این پرونده کار می کنند، پیام های ناشناسی دریافت کردند که در آنها تهدید به مرگ شده اند که به نظر می رسد برای ترساندن آنها و توقف فعالیت شان ارسال شده است.

   

  این تهدیدهای به جایی نخواهد رسید و پلیس هم از این موضوع مطلع شده است. یوفا همچنان به مبارزه با تبانی کاملا متعهد است و همه کارکنان یوفا که روی این پرونده حساس کار می کنند، می توانند روی حمایت کامل این نهاد حساب کنند.”

   

  تحقیقات این پرونده روی دیدار اسکندربیو مقابل دینامو زاگرب در سال ۲۰۱۵ از مرحله پلی آف چمپیونزلیگ متمرکز است؛ دیداری که در آن تیم آلبانیایی مقابل حریف ۱۰ نفره اش ۴-۱ شکست خورد.

   

  رئیس باشگاه اسکندربیو هم با انتشار بیانیه ای، اقدام اخیر در مورد تهدید بازرسان یوفا را محکوم کرد و اعلام کرد از این تحقیقات به طور کامل حمایت می کند.

  نظرات کاربران در "تهدید به مرگ بازرسان یوفا در پرونده تبانی"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان