بوشکان نیوز: اختتامیه مسابقات ورزشی بانوان بخش بوشکان در محل سالن ورزشی انقلاب شهر بوشکان با حضور بخشدار بوشکان بهمراه برخی از کارمندان بخشداری، رئیس شورای بخش، شهردار بوشکان، اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان، مسئول منابع طبیعی بخش بوشکان، دهیار شلدان و دهیار ایلشهر و مسئول ورزش بانوان بخش بوشکان و همچنین جمعی از بانوان ورزشکار و ورزش دوست برگزار شد.

خانم دائمی فرد مسئول ورزش بانوان درخصوص برگزاری مسابقات ورزشی بانوان بخش بوشکان اظهار داشت: این مسابقات که به مناسبت دهه فجر در رشته های مختلف داژبال(وسطو)، هندبال، طناب کشی، فوتسال، آمادگی جسمانی به میزبانی شهر بوشکان برگزار شده بود.

وی افزود: تیم های شرکت کننده این مسابقات هم از شهر بوشکان، شهر کلمه، روستای طلحه و روستاهای شلدان و امامزاده شرکت کرده بودند و قابل ذکر است که تیم های امامزاده و شلدان برای اولین بار به دعوت مسئول ورزش بانوان شهر بوشکان در مسابقات بین بخشی شرکت نمودند.

در این مراسم اختتامیه پس از سخنرانی به ترتیب شهردار بوشکان، رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان و بخشدار بوشکان از نفرات و تیم های برتر با اهداء لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آمد.

همچنین در پایان این مراسم مسئولین از جشنواره غذایی که بانوان خوش ذوق، هنر آشپزی خود را به معرض دید گذاشته بودند بازدید کردند.