امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 43718
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عبدالله نادری ظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: رسانه نقش تاثیر گذار در دنیا و کشور دارد و امروز اگر کاری صورت می گیرد ولی پوشش رسانه ای نداشته باشد بی فایده است.

  وی افزود: رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف به ویژه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می‌توانند به خوبی ایفای نقش کنند.

  نادری با تاکید بر اینکه به رسانه های شهرستان باید توجه ویژه شود، تصریح کرد: همه مسئولین ادارات باید اهتمام جدی به رسانه ها داشته باشند و رسانه‌های نیز مشکلات مردم و جامعه را به خوبی انعکاس دهند.

  وی بیان کرد: اگر موضوعی به عنوان دغدغه جدی منطقه است رسانه باید به صورت خاص به آن بپردازد که این موضوع باعث توجه مسئولین و مردم به آن می‌شود.

  فرماندار دشتی یادآور شد: با توجه به شرایط کشور جهت‌گیری رسانه‌ها باید به سمت امید آفرینی باشد.

  نادری گفت: اگر در جامعه‌ای امید در آن از بین برود پیشرفت و توسعه‌ای وجود نخواهد داشت و باید با نقدهای منصفانه به پیشرفت کشور کمک شود.

  وی با بیان اینکه نقد و امید آفرینی در جامعه باعث پیشرفت می شود، ادامه داد: رسانه‌های شهرستان دشتی فضای امید به آینده و کار وتلاش در جوانان ایجاد و برای توسعه شهرستان کمک کنند.

  نادری از تلاش های خبرنگاران شهرستان تقدیر کرد و افزود: خبرنگاران و فعالان رسانه شهرستان دشتی دلسوزانه و بدون هیچ چشم داشتی خبرهای شهرستان را پوشش می دهند که ازاین تلاش ها تقدیر می شود.

  وی بر ضرورت برگزاری دوره آموزشی برای خبرنگاران در شهرستان تاکید کرد و گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان رصد می شود و به‌زودی نیز نشست خبری رسانه‌ها با مسئولین برگزار می شود.

  نادری با تاکید بر اینکه هیچ مدیری هیچ شکایتی از رسانه ها را ندارد، ادامه داد: از همه ظرفیت های شهرستان برای توسعه دشتی استفاده می شود.

  وی اظهار کرد: سمن ها و جوانان ظرفیت خوبی برای توسعه شهرستان به شمار می روند که باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.

  نظرات کاربران در "رسانه ها فضای امید به آینده و کار و تلاش در دشتی ایجاد کنند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان