امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 43723
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، منصور آرامی ظهر یکشنبه در آئین معارفه سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه بنادر استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در بخش بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد: حل مشکلات حمل و نقل دریایی برای ایجاد اشتغال و توسعه استان بوشهر به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

  معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع سازمان بنادر و دریانوردی از توسعه ظرفیت‌های ریلی به عنوان یکی از سیاست‌های این سازمان نام برد و افزود: اتصال بنادر به خط ریلی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید از ظرفیت‌های ریلی کشور در بنادر استفاده کنیم.

  وی از راه‌اندازی اداره ریلی و اداره کل لجستیک و حمل و نقل چند وجهی در حوزه معاونت بندری سازمان بنادر خبر داد و اضافه کرد: خدمات و برنامه‌ها در سازمان بنادر متحول شده است و استفاده از ظرفیت ریلی در دستور کار است.

  آرامی با اشاره به استفاده از ظرفیت ساختار و نیروهای متخصص در این زمینه ادامه داد: این اتفاقات و تحولات صورت گرفته نقش مهمی در توسعه اقتصادی در سطح کشور خواهد داشت.

  وی از تلاش ویژه سازمان بنادر و دریانوردی برای توسعه بندری استان بوشهر بیان کرد: توسعه پسکرانه در بوشهر به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌ها در این استان است که کارهای خوبی در جزیره نگین در حال اجرا است.

  معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع سازمان بنادر و دریانوردی افزود: از دیگر برنامه‌ها در بندر بوشهر می‌توان به احدث اسکله‌های جدید و لایروبی کانال دسترسی بندر اشاره کرد.

  در این آیین نورالله اسعدی به عنوان سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شد و از خدمات محمد مهدی بنچاری تقدیر شد.

  نظرات کاربران در "توان حمل و نقل در بندر بوشهر افزایش می‌یابد/ توسعه ظرفیت ریلی"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان