امروز: یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 43856
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، امام جمعه خورموج صبح سه‌شنبه در این مراسم از حضور باشکوه امت حزب الله و شهید پرور شهرستان دشتی در مراسم تشییع دو شهید گمنام تقدیر کرد و اظهار داشت: بار دیگر با حضور دو شهید گمنام شهر و شهرستان ما معطر و منور شد و حضور این عزیزان مایه خیر و برکت در زندگی ما هستند.

  حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح افزود: امروز با حضور این دو شهید در شهرستان حرکت جدیدی در شهر و شهرستان ایجاد شد و اگر همه شهدا در آن زمان یافت و تشییع و خاکسپاری می‌شدند این برکت استمرا نداشت ما انسان‌ها همواره به تذکر و یادآوری نیاز داریم و خداوند متعال این گونه مقتدر فرمود که تعدادی از شهدا در جبهه های حق علیه باطل بمانند و امروز برگردند.

  وی ادامه داد: هر چند پنج شهید گمنام در گلزار شهدای شهر خورموج خاکسپاری شده‌اند ولی نیاز بود مکان وجای دیگر به عنوان یک مکان فرهنگی و هدایتی ایجاد شود.

  مصلح اضافه کرد: سوال می‌کنند که چرا شهید گمنام آوردند، اگر این شهدا نبودند این جمعیت باشکوه در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) چه کسی جمع کرد.

  وی خاطرنشان کرد: سیاست نظام این است که یک منطقه‌ای باشد که ایجاد هدایت و روحیه شهادت طلبی در میان مردم حفظ و بشارت کنند.

  مصلح با تاکید بر اینکه انتخاب پارک مفتون برای تدفین شهدا انتخاب مرکز است نه شهرستان گفت: بعد از مصوب شدند این شهر افرادی از مرکز مراجعه می‌کنند و از چند نقطه بازدید ودر نهایت یکی را انتخاب می کنند و این مرکز به عنوان مرکز فرهنگی و ایجاد شور و شعور است که هیچ منافاتی با تفریح مردم ندارد.

  نظرات کاربران در "دو شهید گمنام در خورموج تشییع و تدفین شدند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان