امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 43919
     
 • بوشکان نیوز: جلسه با حضور همه اعضا و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد و سپس آقای فولادی رئیس شورا ضمن خوشامد گویی به اعضای شورا و شهردار بوشکان، حادثه سقوط هواپیمای یاسوج و درگذشت برخی از هموطنان را تسلیت گفتند.

  در ادامه مسائل و مشکلات جاری شهر در دستور کار قرار گرفت و هر یک از حاضرین در جلسه در این خصوص به اظهار نظر پرداختند و پس از بحث و تبادل نظر اعضای شورا تصمیمات مختلفی اتخاذ گردید که مهمترین این تصمیمات بشرح ذیل می باشند:

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده، تصویب نرخ اجاره مغازه های تحت تملک شهرداری بود که بدون افزایش نرخ نسبت به گذشته به همان مبلغ گذشته مورد تصویب قرار گرفت.

  با توجه به تردد کودکان و نوجوانان دانش آموز در خیابان شهید زارعی جهت رفتن به مدرسه دخترانه بوستان و عبور و مرور وسایل نقلیه با سرعت زیاد در این مسیر مقرر شد که پیگیری های لازم درخصوص نصب سرعت گیر صورت پذیرد.

  مقرر شد پیگیری های لازم درخصوص درخواست های مردمی جهت کار ماشین آلات شهرداری در سطح شهر توسط شهرداری صورت پذیرد.

  همچنین با توجه به نزدیکی ایام عید نوروز مصوب گردید زیباسازی و رنگ آمیزی خیابان های سطح شهر توسط شهرداری انجام شود و مصوب گردید سامانه ۱۲۵ آتش نشانی راه اندازی شود و ماشین آتش نشانی شهرداری نیز جهت مقابله با هرگونه حوادث غیرمترقبه با تجهیزات کامل آماده باشد.

  نظرات کاربران در "در جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان چه گذشت؟"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان