امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 43943
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی ظهر چهارشنبه به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در جمع کارکنان تبلیغات اسلامی بوشهر اظهار داشت: خدامحوری و دفاع از حریم ولایت ابعاد مهم شخصیت حضرت زهرا (س) هستند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خدا محوری را از محورهای شخصیت حضرت فاطمه زهرا عنوان کرد و اظهار داشت: اگر بعد از قرن‌ها مردم در عزای معصومین و ائمه اطهار مجلس عزا می گیرند، به دلیل ارتباط آنان با خالق هستی و خداوند تبارک و تعالی است و این‌که آن حضرات انجام عبودیت و بندگی الهی را سرلوحه کار خود قرار می دادند.

  حجت‌الاسلام سروستانی،عبودیت و بندگی را به عنوان یکی دیگر از ابعاد شخصیت حضرت زهرا (س) مطرح کرد و افزود: آن حضرت همه امور زندگی خود را صرف به دست آوردن رضای خدا می کرد و تمام کارهایی که انجام می‌داد در جهت کسب رضای خداوند بود.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: همه کسانی که می خواهند سیره آن حضرت را الگوی خود قرار دهند باید سعی کنند کارهای خود را برای رضای خدا انجام دهند تا بتوانند هم در این دنیا و هم در جهان آخرت به اجر الهی دست یابند و این سیره را از حضرات معصومین و حضرت زهرا علیه السلام فرا بگیرند.

  وی، دفاع از حریم ولایت را از شاخص های مهم حضرت زهرا (س) عنوان کرد که آن حضرت نقش مهمی در تبیین ولایت و دفاع از ولایت حضرت علی علیه السلام ایفا کردند.

  حجت‌الاسلام سروستانی خانه داری، تربیت فرزندان موفق که هر کدام نقش مهمی در احیای اسلام ناب محمدی داشتند و انفاق به فقرا را از دیگر ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) عنوان داشت.

  نظرات کاربران در "خدامحوری مهم‌ترین سیره حضرت فاطمه زهرا (س) است"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان