امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 43946
     
 • سردار خلیل واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای مقابله و مبارزه با توزیع و قاچاق مواد مخدر تلاش‌های گسترده‌ای داشته‌ایم و تلاش شده تا فضا برای فعالیت سوداگران در استان بوشهر تنگ شود.

  وی از اجرای طرح‌های اطلاعاتی و برنامه‌های عملیاتی مختلف برای جلوگیری از توزیع و پخش و حمل مواد مخدر خبر داد و خاطرنشان کرد: دستاورد اجرای این برنامه‌ها، افزایش میزان کشفیات مواد مخدر بوده است.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: در همین راستا با هوشیاری ماموران نیروی انتظامی، یک محموله بزرگ مواد مخدر که توسط یک دستگاه خودرو سمند حمل می‌شد کشف و توقیف شد.

  وی با اشاره به کشف ۲۴۴ کیلوگرم تریاک از این خودرو، تصریح کرد: ماموران در جرای طرح کنترل خودروهای عبوری و ایجاد ایست و بازرسی مقطعی در جاده عسلویه به اخند پلیس به یک دستگاه خودرو سواری سمند مشکوک شدند.

  سردار واعظی ادامه داد: خودرو قبل از رسیدن به پلیس به صورت ناگهانی تغییر مسیر داد که پلیس بلافاصله به تعقیب این خودرو پرداخت و راننده خود را رها کرد و به کوه‌های اطراف گریخت که تلاش برای دستگیری راننده ادامه دارد.

  وی افزود: همه تلاش خود را برای مقابله با مواد مخدر به کار خواهیم گرفت و از همه ظرفیت‌ها برای ایجاد فضای ناامن برای سوداگران استفاده می‌کنیم.

  نظرات کاربران در "محموله بزرگ مواد مخدر در شهرستان عسلویه کشف شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان