امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 45506
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، خلیل دوراهکی صبح سه‌شنبه در شنست با رئیس دادگستری دیر از صدور و تعیین تکلیف ۱۰۳ پرونده له دولت به مساحت ۷۹۷ هکتار خبر داد و اظهار داشت: این میزان مساحت با تلاش و همت ریاست  دادگستری شهرستان دیر، دادستان و قضات شهرستان دیر محقق شده است.

  وی از عزم جدی در دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر خبر داد و افزود: اراضی ملی جزو ثروت‌های عمومی حکومت اسلامی است و هیچکس حق دست اندازی و سوء استفاده از این موارد را نخواهد داشت.

  دوراهکی اظهار داشت: در زمینه استعدادیابی و تخصیص زمین به طرح‌های عمرانی تاکنون ۲۴۱ هکتار تخصیص و هزار و ۸۰ هکتار در دست بررسی و استعدادیابی برای درخواست سایت های پرورش میگو در روستاهای گزنگ، جبرانی، الی شمالی و شرکت های پتروشیمی است.

  وی با بیان اینکه طبیعت و فضای سبز وسیله‌ای برای بقای بشری و حفظ زیبایی است، عنوان کرد: در سال جاری در نهالستان شهر بردخون از توابع شهرستان دیر، ۴۰ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و ۲۲ هزار اصله نهال حرا تولید شده است.

  رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر گفت: در هفته منابع طبیعی تعداد ۲۲ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و تعداد ۱۰ هزار اصله نهال حرا توسط انجمن‌های زیست محیطی سوکا، پرونگ و حافظان مند در شهرستان دیر کاشته شد.

  نظرات کاربران در "عزمی جدی برای دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر داریم"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان