امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 45540
     
 • بوشکان نیوز: به مناسبت گرامیداشت روز شهید، جمعی از مسئولان شهر بوشکان با حضور در منزل خانواده های معظم شهدا با آنان دیدار و گفتگو کردند.

  این دیدار به همراه شهردار، رئیس شورای اسلامی، روحانی مستقر در شهر، فرمانده پایگاه مقاومت امام علی النقی(ع)، فرمانده پایگاه خواهران و تعدادی از بسیجیان و فعالان فرهنگی انجام گرفت و با خانواده های شهید زارعی و شهید جهاندیده دیدار کردند.

  در این دیدار صمیمی، حاج آقا برزگر روحانی مستقر در شهر بوشکان با گرامیداشت مقام شهدا و ۲۲ اسفند که به روز بزرگداشت شهدا مزین شده گفت: اخلاق و رفتار شهدا الگو است زیرا هرکس توفیق شهادت داشت نشانگر آن است که یک امتیازی نزد خداوند داشته که به این فیض عظیم رسیده است.

  رحیمیان شهردار بوشکان اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است.

  فولادی رئیس شورای اسلامی بیان داشت: شهدا رفتند تا ما بمانیم، از خود گذشتند تا امنیت امروزی را شاهد باشیم؛ ما نیز باید در عمل ثابت کنیم که رهرو راه آنان هستیم.

  مهر فرمانده پایگاه مقاومت امام علی النقی(ع) خاطرنشان کرد: امنیت و پیشرفت امروز کشور، مرهون رشادت‌های شهدا است. قطعا، همه مردم نسبت به شهدا احساس تکلیف و ادای دین می‌کنند.

  از نکات قابل توجه این دیدارها هنگامی بود که مادر شهید جهاندیده ضمن خاطره گویی از فرزند شهیدش از مشکلات زندگی خود و بدقولی های برخی از مسئولین سخن می گفت که حاضرین تحت تأثیر قرار گرفتند و اشک ریختند.

  در این دیدارها هدایایی نیز از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان و پایگاه مقاومت نیز به خانواده های شهید زارعی و شهید جهاندیده اهدا گردید.

  نظرات کاربران در "دیدار مسئولین شهر بوشکان از خانواده شهید زاعی و شهید جهاندیده +تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان