امروز: جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 45552
     
 • بوشکان نیوز: طی بازدیدی که معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بهمراه مسئولین شهر بوشکان از مرقد مطهر امامزاده محمد در شهر بوشکان انجام گرفت مسئولین قول دادند که با همکاری همدیگر نسبت به بازسازی این مرقد مطهر که با گذشت زمان فرسوده شده، اقدام نمایند.
  حجت الاسلام حسینی معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اذعان کرد: این فضا در شأن و جایگاه امامزاده محمد نیست و امیدواریم که با مشخص شدن هیئت امناء امامزاده روند بازسازی نیز در دستور کار قرار گیرد.
  وی اضافه کرد: مردم شهر بوشکان درخصوص تدفین مرحومان خود فاصله ۱۵ متری از مرقد مطهر را حفظ کنند تا هنگام بازسازی بی احترامی متوجه قبور آنها نگردد.
  رئیس شورای شهر بوشکان گفت: با توجه به محرومیتی که امامزاده محمد شهر بوشکان را دربرگرفته از شما مسئولین محترم تقاضا داریم که نگاه ویژه ای برای بازسازی این امامزاده داشته باشند.
  شهردار بوشکان نیز ضمن اعلام حمایت از انجام اینکار گفت که شهرداری بوشکان آمادگی انجام همکاری جهت کمک به بازسازی این مرقد مطهر را دارد.
  در ادامه نیز مسئولین بهمراه برخی از خیرین و هیئت امنا با حضور بر سر قبر شهید مسلم کیانی فاتحه ای برای آن مرحوم نثار کردند.
  نظرات کاربران در "قول مسئولین جهت بازسازی امامزاده محمد شهر بوشکان +تصاویر"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان