به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، عادل دهدشتی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تاکید استاندار بوشهر مبنی بر پرداخت حقوق معوقه کارگران در حوزه‌های مختلف، اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای پرداخت کامل حقوق و معوقات کارگران انجام شده است.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر کمیسیون کارگری استان بوشهر خاطرنشان کرد: همواره به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا حقوق های کارگران به روز پرداخت شود.

وی ادامه داد: پارس دو در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و در حوزه شهرستان کنگان قرار دارد که شامل فازهای ۲۴،۲۲، ۱۹، ۱۴ و ۱۳ شده و با توجه به حضور ۱۱۱ شرکت و فعالیت ۲۲ هزار و ۴۰۰ نفر کارگر در آن، از بزرگترین مناطق ویژه اقتصادی انرژی پارس به حساب می آید.

دهدشتی تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش های انجام گرفته، حقوق کارگران زحمتکش و شریف پارس دو تا به امروز پرداخت شد.

وی بیان کرد: از زحمات معاون سیاسی استاندار، رییس و اعضای کمیسیون کارگری شهرستان کنگان، مدیران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، کارفرمایان فازهای فوق و همینطور قرارگاه خاتم الأنبیاء برای به روز کردن معوقات حقوقی کارگران تشکر می‌کنیم.

دبیر کمیسیون کارگری استان بوشهر گفت: در همین راستا و با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال به سر می بریم با پیگیری های انجام شده، حقوق همه کارکنان و کارگران شهرداری های سراسر استان در سال جاری پرداخت شد تا این عزیران با شرایط بهتری به استقبال سال نو بروند.