به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سردار خلیل واعظی ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح قرارگاه نوروزی امام علی (ع) پلیس در بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی مناسبی برای برقرای نظم و امنیت در حوزه‌های مختلف در سطح استان بوشهر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: قرارگاه امام علی (ع) در استان بوشهر به‌منظور ایجاد امنیت و آرامش مهمانان نوروزی در طول ایام تعطیلات نوروزی تا پایان روز طبیعت دایر و فعال است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم و مسافران نوروزی به کار گرفته‌ایم، افزود: به منظور توسعه امنیت گشت‌های ویژه نوروز در استان فعال شده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تامین امنیت بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها خاطرنشان کرد: برای مراقبت از محلات و منازل توسط گشت‌های انتظامی و حضور مستمر کارکنان برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

وی از فعالیت ۷۷۰ گشت خودرویی، موتوری و پیاده در سطح استان بوشهر در ایام نوروز خبر داد و افزود: تامین امنیت مردم و مسافران نوروزی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به آمادگی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برای پاسخگویی ادامه داد: ۹۰ پاسگاه انتظامی و پلیس راه موقت در سطح استان اضافه شده است.