بوشکان نیوز: فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی النقی(ع) شهر بوشکان به مناسبت فرارسیدن ایام عید نوروز طی پیامی این روز خجسته را تبریک گفت. متن پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
پیام نوروز این است که همواره باید مهرورز بود و زندگی کرد زیرا که زمان همیشه از آن شما نیست. نوروز جریانی تازه در رگ‌های امید، روحی نو در کالبد جان وجود است. دستان پر نوازش بهار، طبیعت را از خفتن بیدار می‌سازد و رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه‌ها می‌کند.
عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید و خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغازی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.
اینک در آستانه سال نو که متقارن شده با شهادت جانگداز دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام علی النقی علیه السلام (امام هادی) فرصت را غنیمت شمرده و بار دیگر نیاز همیشگی به وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان‌های بلندمان یادآوری می نمایم و از آحاد مردم شریف دهستان بوشکان و شهر بوشکان دعوت می نمایم همگام با مسئولین خدوم خصوصا شهردار پرتلاش و پر انرژی بوشکان که از بدو ورود ایشان شاهد توسعه زیرساخت ها بوده و خواهیم بود، انشاءالله؛ حرکت نمایند.
لذا از مسئولین محترم و مردم شریف دهستان بوشکان میخواهم برای دستیابی به دیاری آباد، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارند.
ما مردم ولایت مدار دهستان بوشکان نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم، امام شهداء و همه بسیجیان ورزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم.
اینجانب فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی النقی علیه السلام آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را محضر رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای عزیز، خانوادهای محترم شهدا ،بسیجیان همیشه در صحنه و بی ادعا، ایثارگران، جانبازان و همه شما مردمان شریف دهستان بوشکان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو که سال حمایت از کالای ایرانیست سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای همه مردم عزیز شهرمان و کشور ایران اسلامی باشد، انشاءالله.