امروز: یکشنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 474
     
 • معاون اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از توزیع ۳۲۵ تن برنج هندی و تایلندی در شهرستان دشتستان خبر داد. معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان با اشاره به توزیع ۳۲۵ تن برنج در این شهرستان عنوان کرد: به‌منظور تامین برنج مورد نیاز شهروندان دشتستانی شاهد جذب و توزیع ۲۰۰ تن برنج هندی…

  معاون اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از توزیع ۳۲۵ تن برنج هندی و تایلندی در شهرستان دشتستان خبر داد.

  خبرگزاری فارس: توزیع 325 تن برنج هندی و تایلندی در شهرستان دشتستان

  معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان با اشاره به توزیع ۳۲۵ تن برنج در این شهرستان عنوان کرد: به‌منظور تامین برنج مورد نیاز شهروندان دشتستانی شاهد جذب و توزیع ۲۰۰ تن برنج هندی و ۱۲۵ تن برنج تایلندی در شهرستان دشتستان بوده‌ایم.

  احمدی گفت: در غرفه‌های نمایشگاه ضیافت و فروشگاه‌های معین تولید اقلام ضروری ماه مبارک رمضان در گستره شهرستان ۱۵۰ تن شکر، ۱۵ تن گوشت قرمز و ۱۰۰ تن مرغ با قیمت دولتی میان شهروندان دشتستانی توزیع شده است.

  وی متذکر شد: علاوه بر اقلام طرح تامین بازار در شهرستان دشتستان شاهد توزیع برنج، قند، روغن مایع، لبنیات، مواد شوینده، ماکارونی، شیرینی‌جات و… با تخفیف ۱۵ درصدی نسبت به قیمت موجود در بازار بوده‌ایم و این اقلام از ابتدای ماه مبارک رمضان توزیع شده است.

  این مسئول با اشاره به تداوم توزیع اقلام ضروری در شهرستان دشتستان، اذعان داشت: توزیع اقلامی مانند شکر، مرغ و برنج در شهرستان دشتستان همچنان ادامه دارد.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "توزیع ۳۲۵ تن برنج در دشتستان"
  آخرین اخبار