امروز: پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ | کد خبر : 47959
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، ظهیر محمودی در نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم بخش بردخون اظهار داشت: تعلیم و تربیت، بنیاد و اساس فرهنگ، آگاهی، رشد و توسعه اجتماعی یک ملت و یگانه راه انتقال فرهنگ دانش و تجربیات نسلی به نسل دیگربه شمار می رود.

  وی با بیان اینکه معلم اصلی انسان خدا است، افزود: معلم به عنوان رکن اصلی آموزش و پرورش، شریک و ادامه دهنده راه پیامبران نقش ویژه ای در تربیت انسان و هموارسازی راه هدایت به سوی روشنی و عامل بیداری و رستگاری بشر دارد.

  محمودی اضافه کرد: معلم به عنوان یک عنصر تأثیرگذار جامعه، صاحب حرمت و مرجع اجتماعی، از منزلت اجتماعی خاصی برخوردار است و همگان باید تلاش و کمک کنند این منزلت پاس داشته شود و متناسب با این مرجعیت فعالیت و ایده ارائه دهد.

  رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون با تقدیر از تلاش و مجاهدت فرهنگیان بردخون، گفت: در هفته گرامیداشت مقام معلم از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت برنامه‌های ویژه‌ای پیش‌بینی شده که امیدواریم ذره‌ای از ایثارگری‌های این فرشتگان روشنی جبران شود.

  دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم نیز گفت: در هفته معلم برنامه‌هایی نظیر عطرافشانی قبور مطهر شهدا، حضور منسجم و پرشور فرهنگیان در نماز جمعه، همایش تجلیل از فرهنگیان منطقه، تکریم خانواده شهدا و بازنشستگان فرهنگی، دیدار با امام جمعه، سخنرانی رئیس اداره قبل از خطبه های نماز در جمع مردم برگزار می‌شود.

  محمدرضا ابراهیمی با بیان اینکه انجمن‌های اولیا و مربیان، دهیاران، ادارات و شوراهای اسلامی در تکریم فرهنگیان مشارکت می‌کنند، افزود: نشست شورای آموزش و پرورش، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و اجرای سپاس معلم در مدارس از دیگر برنامه‌های این هفته است که امیدواریم موجب رضایت فرهنگیان عزیز شود.

  نظرات کاربران در "همایش بزرگ فرهنگیان در بردخون برگزار می‌شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان