امروز: پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ | کد خبر : 47962
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، امام جمعه موقت بوشهر پیش از ظهر یکشنبه در تجمع اعتراضی بوشهری‌ها نسبت به جنایات روی داده در سوریه اظهار داشت: مردم هیچگاه این جنایات را فراموش نخواهند کرد.

  حجت‌الاسلام حسین دشتی این جنایت و حمله به سوریه را اقدامی غیرانسانی خواند و اضافه کرد: آمریکا، انگلیس و فرانسه جنایت بزرگی را مرتکب شدند و لکه ننگ دیگری در کارنامه خود ثبت کردند.

  وی تصریح کرد: این کشورها همواره در پی تصرف و غارت هستند و دست به جنایت می‌زنند و این بار نیز سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی را بهانه و دستاویزی برای خود قرار دادند.

  حجت الاسلام دشتی هدف از این تجمع را لبیک به ندای رهبر انقلاب و سر دادن صدای استغاثه مظلومان عالم عنوان کرد و گفت: امروز در گوشه گوشه جهان اسلام مظلومانی را به خاک و خون می کشند و جوانان و مردم بی دفاعی را به شهادت می رسانند.

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر با بیان اینکه این صدای نصرت طلبی و استغاثه است اظهار داشت: امروز جهان استکبار، جهانی که پسوند تمدن را به خود چسبانده و پرچم حقوق بشر به دست گرفته است صدای مظلوم را نمی شنود.

  وی افشاگری چهره واقعی استکبار را از دیگر اهداف این تجمع اعتراض آمیز عنوان کرد و ابراز داشت: امروز مشاهده می کنیم که استکبار جهانی با گروهی همراه خود مظلومان را به خاک و خون می کشد؛ کسانیکه ادعای روشنفکری و تمدن می کنند در کنار آمریکا خود را قرار می دهند و در اینجاست که ضرورت دارد که به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گوییم و در حمایت از مظلومان عالم تجمع کرده و چهره واقعی استکبار را افشا کنیم.

  دشتی با بیان اینکه آمریکا صدای منطق و مظلوم را نمی شنود اظهار داشت: آن چیزی که از امام و رهبری یاد گرفتیم درس مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و به ویژه آمریکا است.

  در این مراسم که ظهر امروز در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر برگزار شد طلاب و دانشجویان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» خشم و انزار خود از رفتارهای وحشیانه مثلث غرب نشان دادند.

  تجمع کنندگان با دست داشتن دست نوشته هایی با زبان های عربی، انگلیسی و فارسی با مضمون «الموت لامریکا»، «لا للعدوان الصهیونی»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آمریکا» اعتراض خود را نسبت به حملات این سه کشور نشان دادند.

  در پایان این تجمع بیانیه اعتراض آمیزی در محکومیت جنایات آمریکا، انگلیس و فرانسه به دو زبان فارسی و انگلیسی قرائت شد.

  نظرات کاربران در "بوشهری‌ها جنایات استکبار در سوریه را محکوم کردند"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان