بوشکان نیوز: جلسه شورای اسلامی شهر بوشکان اینبار عضو جدیدی را در خود می دید. افشار نوروزی عضو علی البدل شورای اسلامی با حضور در جلسه تعداد اعضای شورا را به پنج نفر تکمیل کرد.

در ابتدای جلسه فولادی رییس شورای اسلامی ضمن خوشامدگویی به اعضای شورا، از حضور نوروزی عضو جدید علی البدل تشکر و قدردانی نمود و اظهار کرد: امیدوارم که با همکاری آقای نوروزی عضو جدید شورا و سایر اعضای گرامی بتوانیم در پیشرفت و آبادانی شهر بوشکان نقش بزرگی را ایفا نماییم.

وی همچنین افزود: مسئولیت شورای اسلامی از طرف مردم شریف شهر بوشکان بر عهده ما گذاشته شده و ما نیز بعنوان باید با عملکرد خوبمان پاسخ مناسبی به اعتماد مردم بدهیم.

افشار نوروزی عضو جدید علی البدل شورای اسلامی شهر بوشکان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جلسه شورا بیان داشت: مشکلات شهر بوشکان بسیار زیاد است و باید با برنامه ها و تدابیر مناسب جهت رفع این مشکلات گام برداریم و پس از هر جلسه شورا، پیگیر مصوبات و مشکلات مطرح شده باشیم.

نوروزی همچنین برخی از مشکلات شهر بوشکان را بیان نمود و افزود: با برنامه های زیادی جهت کمک به پیشرفت شهر بوشکان وارد این شورا شده ام و امیدوارم که با همکاری سایر اعضا در این امر موفق باشیم.

در ادامه نیز سایر اعضای شورای اسلامی به افشار نوروزی عضو جدید شورا خوشامد گفتند و مسائل و مشکلات جاری شهر بوشکان مورد بحث و بررسی قرار دادند.