امروز: چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۵.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 497
     
 • فرماندار شهرستان عسلویه از ابلاغ رسمی راه‌اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی در شهرستان عسلویه خبر داد. به گزارش بوشکان نیوز ، مجید محمودی اظهار داشت: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در استان و کشور است و رسیدگی به مشکلات و معضلات این شهرستان امری لازم است. وی افزود: مردم عسلویه در معرض انواع آلاینده‌های زیست…

  فرماندار شهرستان عسلویه از ابلاغ رسمی راه‌اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی در شهرستان عسلویه خبر داد.

  به گزارش بوشکان نیوز ، مجید محمودی اظهار داشت: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در استان و کشور است و رسیدگی به مشکلات و معضلات این شهرستان امری لازم است.

  وی افزود: مردم عسلویه در معرض انواع آلاینده‌های زیست محیطی قرار دارند و توجه به مسایل و مشکلات بهداشتی و بهبود امکانات درمانی در این شهرستان امری بسیار مهم است.

  فرماندار شهرستان عسلویه از ابلاغ رسمی راه‌اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی در شهرستان عسلویه خبر داد و خاطرنشان کرد: ابلاغ رسمی برای راه‌اندازی بیمارستان تامین اجتماعی به شهرستان اعلام شده و به فضل خدا این مهم موجبات رضایت مردم را فراهم کند.

  محمودی تصریح کرد: وجود مشکلات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان عسلویه به‌دلیل نبود امکانات نظیر بیمارستان با توجه به اینکه خواسته به حق و آرزوی دیرینه مردم این شهرستان است ما را بر آن داشت تا با جدیت مطالبات مردمی را در اولویت برنامه‌های کاری خود قرار دهیم.

  وی اضافه کرد: خوشبختانه در این ماه مبارک و پرفیض الهی توانستیم ابلاغ کتبی راه‌اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان عسلویه را که سال‌ها نیمه تمام مانده است را بگیریم و امیدواریم این گام مهم بتواند در زمان بهره‌برداری تسریع کند و مشکلات بهداشتی و درمانی مردم شهرستان عسلویه را مرتفع سازد.

  محمودی ابراز داشت: از تمام توان و ظرفیت موجود برای بهبود وضعیت درمانی مردم اهتمام می‌ورزیم و هیچ مشکلی را هدر نمی‌دهیم.

  نظرات کاربران در "بیمارستان ۳۲ تختخوابی در عسلویه راه اندازی شد"
  آخرین اخبار