ورزش سه: رحیم زهیوی مهاجم تیم فوتبال فولاد صحبت‌هایش را ابتدا درباره باشگاه خوزستانی نسبت به آینده آغاز می‌کند و می‌گوید: فولاد؛ در حال حاضر نمی‌دانم چکار می‌خواهند کنند و هنوز نه با من و نه با هیچ کسی از بازیکنان تسویه‌ای صورت نگرفته است. جالب اینجاست که هنوز هیچ حرکتی در این باشگاه صورت نگرفته است که بدانیم می‌خواهند ما در این تیم باشیم یا نه.

از زهیوی می‌پرسیم آیا تصمیم دارد برای فصل آینده هم در فولاد بماند یا خیر که می‌گوید: من قراردادم با فولاد یکساله بوده و اکنون هیچ قراردادی با این تیم ندارم اما اگر با من تماس بگیرند و مذاکرات خوبی داشته باشیم مطمئنا اولویتم با توجه به تجربه‌ام در فصول گذشته فولاد خواهد بود. من قبلا به هواداران خوزستانی ثابت کردم که چه عرقی نسبت به این تیم داشته‌ام. البته پیشنهادات خوبی از تیم‌های تراز اول لیگ داشته‌ام اما تا وقتی وضعیتم با فولاد مشخص نشود به هیچ یک از آنها پاسخ نخواهم داد.

مهاجم فولاد در رابطه با عملکردش در فصل گذشته هم می‌گوید: این فصل با وجود مصدومیتم در نیم فصل اول در نیم فصل دوم توانستم همه بدشانسی‌ها را جبران کنم و با به ثمر رساندن ۷ گل و ۴ پاس گل توانستم فصل را به خوبی به پایان برسانم و اگر آن اتفاقات نیم فصل اول برایم رخ نمی‌داد اکنون در صدرجدول گلزنان قرار می‌گرفتم ولی در کل از عملکردم در این فصل با وجود مصدومیت بی‌موقع راضی هستم.

وی افزود: من با پایان یافتن لیگ به هیچ وجه صحبتی با هیچ رسانه‌ای در خصوص آنکه کجا خواهم رفت یا چه تصمیمی برای آینده‌ام دارم نداشته‌ام و این اولین مصاحبه‌ام بعد از پایان لیگ است که آن هم بخش اولی از صحبت‌هایم را بیان کرده‌ام. بخش دوم حرف‌هایم و اینکه به کجا خواهم رفت و چه آینده‌ای برای خودم رقم خواهم زد را در هفته آینده پس از بررسی‌های و مشورت‌هایی که خواهم داشت بازگو خواهم کرد.

مهاجم فولاد درباره تیم‌ملی و خط خوردن وریا غفوری و سیدجلال حسینی هم می‌گوید: به نظرم در حد شخصیت وریا آن هم با وجود عملکرد خوبی که در لیگ‌برتر و لیگ قهرمانان آسیا بوده است نیست که در لیست استندبای باشد. به اعتقادم حق وریا و سیدجلال بود که در لیست تیم‌ملی قرار بگیرند چون همه این را می‌دانستند که حضور این دو چقدر می‌تواند در جام‌جهانی تاثیرگذار باشد. با این اوصاف آرزوی موفقیت برای تیم‌ملی ایران در جام‌جهانی دارم.

او در ادامه گفت: نظرم این است که ای کاش کی‌روش نگاه بیشتری به سایر تیم‌های لیگ‌برتری و بازیکنان حاضر در این رقابت‌ها می‌داشت تا حداقل در دوره‌ای کوتاه بازیکنان بیشتری به اردوهای تیم‌ملی دعوت کند اما ما با همه این اوصاف به نظر ایشان احترام می‌گذاریم. من دو، سه باری که دعوت شدم توانایی‌های خودم را نشان دادم اما یک بخش توانایی بازیکن است بخش دیگر به مصدومیت و اتفاقاتی که برای بازیکن رقم می‌خورد برمی‌گردد که حالا شاید نظر آقای کی‌روش این بوده که لیستی که انتخاب کرده جز بهترین‌ها هستند.