امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 515
     
 • مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: میانگین درصد طلاق در استان بوشهر از ۱۰ درصد به ۱۶ درصد رسیده است. به گزارش بوشکان نیوز، کیومرث صالحی‌نیا مدیرکل ثبت احوال بوشهر نیز اظهار داشت: ازدواج در جامعه اهمیت و ارزش زیادی دارد و باید در راستای فرهنگ‌سازی در زمینه ازدواج اهتمام ورزیم. وی با اشاره به روند…

  مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: میانگین درصد طلاق در استان بوشهر از ۱۰ درصد به ۱۶ درصد رسیده است.

  به گزارش بوشکان نیوز، کیومرث صالحی‌نیا مدیرکل ثبت احوال بوشهر نیز اظهار داشت: ازدواج در جامعه اهمیت و ارزش زیادی دارد و باید در راستای فرهنگ‌سازی در زمینه ازدواج اهتمام ورزیم.

  وی با اشاره به روند ثبت ازدواج در ۹ سال اخیر در استان بوشهر افزود: بیشترین میزان ازدواج در استان بوشهر در ۹ سال گذشته در سال ۹۰ رخ داده است.

  مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر خاطرنشان کرد: میانگین سن ازدواج در استان بوشهر در ۹ سال اخیر برای زوج‌ها ۲۶٫۶ سال و برای زوجه‌ها ۲۲ سال بوده است.

   

  صالحی‌نیا تصریح کرد: تعداد دختران زیر ۱۰ سال استان بوشهر که ازدواج کرده‌اند در سال ۸۳ یک مورد بوده و در سال ۸۶ به ۱۰ نفر رسیده است.

  مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر اضافه کرد: میانگین سن طلاق در ۹ سال گذشته در استان بوشهر برای زوج‌ها ۳۲٫۳ سال و برای زوجه ۲۷٫۳ سال بوده است.وی گفت: در سال گذشته در مجموع ۱۰ هزار و ۷۰۸ ازدواج ثبت شده و همچنین تعداد یک‌هزار و ۸۲۳ طلاق ثبت شده است.

  صالحی‌نیا تاکید کرد: در سال گذشته ۱۳۵ ازدواج با اختلاف سن بیش از ۲۰ سال در استان بوشهر رخ داده است.

  وی با بیان اینکه بیشترین سن طلاق در مردان سنین ۲۵ تا ۲۹ سال است افزود: این سن برای زنان بین ۲۰ تا ۲۴ سال است.

  صالحی‌نیا بیان کرد: از هر ۶٫۵ ازدواج در استان بوشهر در سال ۹۱ یک طلاق رخ داده که مسئله‌ای نگران‌کننده است.

  ران‌کننده است.

  نظرات کاربران در "ثبت یک طلاق به ازای هر ۶٫۵ ازدواج در استان بوشهر"
  آخرین اخبار