به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، احمد مرادی عصر یکشنبه در بازدید استاندار بوشهر از پروژه تالار استاد بهزادی در گناوه اظهار داشت: تالار خیر ساز استاد بهزادی در سال ۹۵ شروع شده است و در هفته دولت سال ۱۳۹۷ افتتاح خواهد شد.

وی افزود: مساحت این پروژه ۸۰۰ متر مربع و به ظرفیت ۴۰۰ صندلی است که از تجهیزات مدرن و به روز در تکمیل سالن استفاده شده است.

مرادی اظهار داشت: صندلی های وی آی پی و عادی، نورپردازی، سیستم صوتی، سیستم تصویری، پرده سن، اتاق جانبی وی آی پی، سیستم خنک کننده، روفتاب پکیج،سیستم اطفا حریق هوشمند و لابی گسترده برای گالری و نمایشگاه های مختلف هنری در این پروژه در نظر گرفته شده است.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر تصریح کرد: تالار استاد بهزادی در مجموع با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال که توسط خیر استاد بهزادی و اعتبارات استانی تامین می شود.

وی بیان داشت: کارفرما و ناظر این پروژه اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر و بهره‌بردار آن مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناوه است.

مرادی گفت: این پروژه توسط پیمانکار بومی شرکت اهورا بنای هیرکان به مدیریت مهندس علی گرگی پور در دست احداث است.

اسکندر احمدی مدیر آموزش و پرورش گناوه در بازدید از پروژه آمفی تئاتر استاد بهزادی گفت: در حال حاضر ۶۰ درصد پروژه آمفی تئاتر استاد بهزادی به اتمام رسیده است.

وی افزود: در حال حاضر کانال کشی سیستم گرمایشی و سرمایشی و نمای داخلی پروژه در حال اجرا است و بعد از آن نمای بیرونی پروژه تکمیل و در هفته دولت در شهریور ماه افتتاح خواهد شد.

احمدی تصریح کرد: این پروژه مجهزترین سالن آمفی تئاتر در سطح شهرستان گناوه خواهد بود که به دست خیر و همچنین پیمانکار بومی در دست احداث است.

وی اظهار داشت: در سال جاری چند پروژه مهم و تأثیرگذار در حوزه آموزش و پرورش شهرستان گناوه افتتاح خواهد شد که می تواند کمک شایانی در زمینه های مختلف به شهر داشته باشد.