کیوان هاشم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم بوشهر چند هفته‌ای است که با مشکلات و بحران آب روبرو هستند و اکنون این وضعیت برای مردم سخت و غیرقابل تحمل شده است.

وی بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رفع مشکلات بی‌آبی در بوشهر شد و اضافه کرد: مشکلات ناشی از کم‌آبی می‌تواند بحران‌های اجتماعی ایجاد کند که مسئولان باید این موضوع را جدی بگیرند و بی‌تفاوت نباشند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: در محلات جنوبی بوشهر مشکلات زیادی را شاهد هستیم و حجم نیازها بسیار زیاد است و پیگیر رفع این مشکل هستیم.

وی تصریح کرد: این روا نیست که مردم در این گرمای شدید و در ماه مبارک رمضان آبی برای استفاده نداشته باشند و این کمبود آب باعث رنج و عذاب مردم شده است.

هاشم‌زاده با تاکید بر اینکه مسئولان باید مشکلات کمبود منابع آبی را جدی بگیرند، تصریح کرد: نباید از کنار این مشکلات با بی‌تفاوتی عبور شود و همه ظرفیت‌ها برای تامین آب مورد نیاز مدرم بکارگیری شود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی بوشهر افزود: بهانه‌ای برای این نوع کم‌کاری پذیرفتنی نیست و باید برنامه کوتاه مدت و درازمدت برای رفع مشکل آب اجرا شود.