به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر سه‌شنبه در مراسم جشن گلریزان در بوشهر اظهار داشت: اقدام برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد کاری بسیار بزرگ و تاثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه دوری هر فردی از خانواده باعث آسیب‌های بیشتر می‌شود، اضافه کرد: همه باید همکاری کنند تا افرادی که به علت جرایم غیرعمد در زندان هستند به آغوش خانواده برگردند.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: برخی افراد ناخواسته به زندان محکوم می‌شوند که آسیب‌های جدی را در پی دارد و باعث مشکلاتی برای دیگر اعضای خانواده آنها نیز می‌شود.

وی تصریح کرد: محکومان جرایم غیر عمد مالی قصدی برای بروز مشکلات نداشتند و بازگشت این افراد به جامعه و حضور در بین مردمی مشکلی ایجاد نمی‌کند و بلکه کارگشا نیز خواهد بود.

آیت‌الله صفایی بوشهری ادامه داد: شرکت در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی آثار بسیار مهمی در جامعه خواهد داشت و برکات و محبت الهی را نصیب انسان می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حضور در چنین برنامه‌هایی را نشانگر بزرگی انسان دانست و خاطرنشان کرد: این جشن نباید تنها مختص ماه مبارک رمضان باشد و همه ایام باید برگزار شود.