بوشکان نیوز: داریوش رحیمیان شهردار بوشکان طی پیامی فرارسیدن روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وَاللَّهُ عِندَهُ حُسْنُ الثَّوَابِ (۱۹۵) ال عمران

نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی ، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

ما خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها بر خود وظیفه می دانیم که از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات و متد جدید در شهرها و روستاها ، شرایط مناسبی برای زندگی و کار مردم فراهم نماییم تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم جامعه، گام های مثبتی در جهت برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهرها و روستاها برداشته شود .

اینجانب روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه شهرداران، دهیاران و پرسنل خدوم این دستگاههای اجرایی که نقش مهمی را در مدیریت شهری برعهده دارند، صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون این عزیزان را از جهاندار جان آفرین آرزومندم و امیدوارم که همواره همای سعادت در آسمان زندگی این تلاشگران در پرواز باشد.