امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 542
     
 • به گزارش بوشکان نیوز، حسین شکرانه شامگاه سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی ورزشکاران دشتستان اظهار داشت: هیئت فوتبال دشتستان بزرگترین هیئت ورزشی این شهرستان است و بخش بالایی از جمعیت ورزشی دشتستان را در خود جای داده است. وی افزود: هم اکنون در هفت نقطه شهرستان دشتستان شاهد فعالیت هیئت‌های فوتبال هستیم و در مناطق مختلف…

  به گزارش بوشکان نیوز، حسین شکرانه شامگاه سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی ورزشکاران دشتستان اظهار داشت: هیئت فوتبال دشتستان بزرگترین هیئت ورزشی این شهرستان است و بخش بالایی از جمعیت ورزشی دشتستان را در خود جای داده است.

  وی افزود: هم اکنون در هفت نقطه شهرستان دشتستان شاهد فعالیت هیئت‌های فوتبال هستیم و در مناطق مختلف گسترده‌ترین نقش را در حوزه ورزشی ایفا می‌کنند.

  رئیس هیئت فوتبال شهرستان دشتستان عنوان کرد: فوتبال دشتستان هر روز در حال گسترش است و در روزهای گذشته در منطقه بوشکان دشتستان شاهد شروع فعالیت ۱۳ تیم فوتبال جدید بوده‌ایم.

  شکرانه با اشاره به اهمیت ورزش فوتبال در دشتستان، متذکر شد: با توجه به گستردگی ورزش فوتبال این شهرستان انتظار داریم مسئولان دشتستان توجه بیشتری به حمایت از ورزش فوتبال داشته باشند.

 • خبرهای مرتبط :

 • نظرات کاربران در "رئیس هیئت فوتبال دشتستان از شروع فعالیت ۱۳ تیم فوتبال در منطقه بوشکان خبر داد"
  آخرین اخبار