به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام حسین دشتی صبح یکشنبه در یادواره شهدای تخریب‌چی استان بوشهر در تیپ پیاده امام صادق(ع) اظهار داشت: هر چه داریم از برکت خون شهدا داریم و باید حافظ آرمان های شهدای عزیز باشیم.

وی بر لزوم درس گرفتن از شهدا تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: شهدا دنبال مسائل اعتقادی و توحیدی بودند و دوای تمام دردها و مشکلات جامعه کنونی ما راه شهدا است و باید این راه را ادامه دهیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان بوشهر با اشاره به اینکه نور شهدا در تاریکی و ظلمات مسیر را روشن می‌کند اضافه کرد: باید درس‌های بسیاری در عرصه‌های مختلف اخلاقی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی از شهدای هشت سال دفاع مقدس بگیریم.

وی با بیان اینکه شهدای تخریب‌چی، شهدای بی‌سنگر هشت سال دفاع مقدس بودند، تصریح کرد: شهید نوری است که به جامعه مرده زندگی داده و قیام در مقابل استکبار را به خوبی به انسان‌ها می‌آموزد.

حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه شهید انسان را شجاعت می‌دهد تا او را در راه اهداف بلند با از خودگذشتگی قرار دهد، تصریح کرد: پهلوانان جنگ ما شهدای تخریب‌چی بودند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنی‌های استکبار برای مردم ایران فراموش نشدنی است، اظهار داشت: آنچه نظام ما را در برابر هجمه‌های سهمگین استکبار بیمه کرده خون شهدا و یادآوری یاد و خاطره آنهاست.

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه مسیر شهادت دست کشیدن از مادیات است، اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در برهه‌های زمانی مختلف انقلاب در برابر سخت‌ترین هجمه‌های دشمنان همیشه سرفراز و پیروز بوده است.

رمز موفقیت تقویت معنویت در جامعه است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم به اهمیت برگزاری یادواره شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: حضور در اینچنین برنامه‌هایی برکات بسیار زیادی برای ما دارد.

حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد به برخی از پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: همه این پیشرفت‌ها به برکت خون شهدای عزیز محقق شده است.

وی به دشمنی‌های دشمنان به روش‌های مختلف بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمنان در حال حاضر در حال مین‌گذاری در عرصه‌های مختلف نظام هستند تا شاید بتوانند کوچک‌ترین لطمه‌ای به انقلاب اسلامی بزنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه در عرصه‌های نظامی به خوبی و با قدرت توانسته‌ایم زهر چشم اساسی از دشمنان بگیریم، گفت: خرمشهرها را می‌توان با معنویت آزاد کرد.

وی با اشاره به اینکه خرمشهر تنها با ابزار سخت آزاد نشد بلکه با رمزهای مقدس بود که فتح شد، اضافه کرد: مشکلات عدیده کشور در حال حاضر با رمزهای معنوی فتح خواهد شد و در ابعاد نظامی با رمزهای معنوی بوده که به ابعاد جهانی برسیم.