به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، اکبر قائدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: مردم نقاط مختلف استان بوشهر هر ساله استقبال خوب و باشکوهی از برنامه‌های جشن زیر سایه خورشید دارند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های جشن زیر سایه خورشید در دهه کرامت از سالروز میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) اضافه کرد: با حضور  ۹ خادم رضوی، سه مبلغ و یک مدیر کاروان از آستان قدس رضوی برنامه‌های مختلفی در استان برگزار می‌شود.

دبیر یازدهمین جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر ادامه داد: برنامه‌های مردمی و جشن زیر سایه خورشید با حضور این کاروان‌ها در قالب سه تیم در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: از جمله برنامه‌های این کاروان‌ها می‌توان به دیدار با امام جمعه بوشهر، حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و برگزاری بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی در دهه کرامت اشاره کرد.

قائدی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های این کاروان دیدار با ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سرکشی از روستاهای محروم، عیادت از بیماران، دیدار با علما، اصناف و بازاریان، شرکت‌ها و صیادان است.

وی با اشاره به رتبه نخست استان بوشهر در سطح کشور در برگزاری برنامه‌های جشن زیر سایه خورشید، اضافه کرد: انتظار داریم اهالی رسانه در انعکاس این برنامه‌ها همکاری لازم را داشته باشند.