به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، مهدی یوسفی بعد از ظهرسه شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی کاکی اظهار داشت: با پیگیری‌های نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد در محلات کاکی که از امکانات ورزشی محروم هستند زمین چمن مصنوعی احداث شود که این موضوع در هیئت مدیره مصوب شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه این پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره برداری می‌رسد، افزود: تلاش داریم در مهرماه این پروژه تکمیل و بهره برداری برسد.

وی افزود: در اکثر شهرها و روستاهای استان از محل اعتبارات وزارت نفت پروژه عمرانی اجرا شده که در شهر کاکی نیز سالن ورزشی از محل اعتبارات نفت قبلا احداث‌ شده که اکنون نیاز به تعمیر و بازسازی دارد.

توسعه ورزش در روستاها

یوسفی به جایگاه ورزشی استان اشاره کرد و گفت: استان بوشهر در رشته های گوناگون ورزشی از جایگاه بالایی برخوردار است و تلاش می‌شود در این عرصه زیرساخت‌ها توسعه یابد.

وی با اشاره به اینکه از ورزش استان بوشهر حمایت می شود بیان کرد: اخیرا نگرانی‌هایی ایجاد شده بود که ممکن است به سبب محدودیت‌های قانونی نتوانیم از تیم‌های استان حمایت کنیم ولی این مشکل برطرف شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: همه روستاها که به لحاظ جمعیتی ظرفیت دارند زمین ورزشی در آن‌ها احداث می‌کنیم.