امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 549
     
 • فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قاتلی که ۱۵ سال پیش نوجوان دشتستانی را به قتل رسانده بود در جریان جمع آوری اشرار منطقه دستگیر شد. به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بیش از ۳۰ نفر ازقاتلین، اشرار، سارقان مسلح و عوامل ناامنی در…

  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قاتلی که ۱۵ سال پیش نوجوان دشتستانی را به قتل رسانده بود در جریان جمع آوری اشرار منطقه دستگیر شد.

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بیش از ۳۰ نفر ازقاتلین، اشرار، سارقان مسلح و عوامل ناامنی در استان دو ماهه پیش دستگیر شده اند که یکی از اشرار مسلح و  همین قاتلان فراری است.

  وی با بیان اینکه حدود ۱۵ سال قبل نوجوان ۱۴ ساله دشتستانی با ضربات متعدد چاقو به قتل می‌رسد تصریح کرد: به علت پیچیده بودن نحوه قتل تاکنون نحو و علت قتل کشف نگردیده بود ولی موضوع همچنان در دستور کار پلیس قرار داشت.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: پس از دستگیری  اشرارفراری منطقه دشتستان، پلیس و کارگاهان به سرنخ‌هایی مبنی‌بر احتمال ارتباط یکی از اشرار به هویت (الف.ع) در قتل ۱۵ سال قبل، نوجوان ۱۴ ساله‌ای دست یافتند و قاتل  جهت بازجویی های فنی و تخصصی‌تر، مجددا از زندان تحویل گرفته می‌شود.

  عباس‌زاده با اشاره به اینکه قاتل و زندانی دستگیر شده در برابر مستندات و ادله پلیس به اتهام قتل نوجوان دشتستانی نیز اعتراف کرد گفت: قاتل علت قتل را اینگونه‌ بیان می‌کند که ۱۵ سال پیش با برادران مقتول در زمین فوتبال درگیر شدم و چون توانایی مقابله با آنها را نداشتم نقشه قتل برادرشان را طراحی و به بهانه آوردن کبوتر او را به محل خلوتی کشانده و با چاقو به قتل رساندم.

  وی افزود: این قاتل جانی پس از قتل این نوجوان جسدش را در ماسه‌های اطراف دفن می‌کند ولی پس از ۲۰ روز بعلت اینکه سطحی دفن شده بود جسد، پیدا و در آرامگاه وحدتیه دفن می‌شود.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: این قاتل غیر از قتل نوجوان ذکر شده،  معترف قتل فرد دیگری از اهالی وحدتیه، سرقت مسلحانه از مرغداری، سرقت مسلحانه از بانک ملی شبانکاره، ۵ فقره تیراندازی به افراد مختلف می‌باشد واین درحالی است که سابقه  شرارت‌های مختلفی هم در پرونده دارد.

  نظرات کاربران در "دستگیری قاتل دشتستانی بعد از ۱۵ سال"
  آخرین اخبار